You are currently viewing Filiżanki z własnym nadrukiem

Filiżanki z własnym nadrukiem

Raz na jakiś czas mamy wrażenie, że znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Nie wiemy, co kupić najbliższym. Od lat sprawiamy im prezenty na różne okazje. Mamy wrażenie, że dostępne opcje są już wyczerpane. Kupujemy więc kolejny kubek podobny do poprzedniego lub uniwersalną ozdobną poduszkę. Czy nie powinniśmy zdecydować się na coś bardziej kreatywnego?

Filiżanka z nadrukiem – prezent idealny

filiżanki z nadrukiemOpcji na oryginalny prezent jest więcej, niż nam się wydaje. Uniwersalne rozwiązania nie zawsze są dobre. Ludzie liczą na personalizowane prezenty. Takie są od serca. Mogą nawiązywać do wspólnych wspomnień, skojarzeń czy jakiejś pasji solenizanta. Jego ulubionym zajęciem lub nawet pasją może być na przykład kawa. Kubek na prezent to rozwiązanie typowe, choć na pewno przyda się kawoszowi. Co jeśli szukamy czegoś bardziej wyjątkowego? Bardziej wyszukanym prezentem dla miłośnika kawy będzie filiżanka, szczególnie jeśli uwielbia on espresso lub inne kawy podawane jednorazowo w małych ilościach. Nie musi być to zwykła filiżanka. Istnieją firmy, które robią nadruki nie tylko na kubkach, ale także na filiżankach. Takie filiżanki z nadrukiem na pewno uszczęśliwią, ponieważ nie będą się ograniczały do tego, by nawiązywać do pasji kawowej. Może być na nim ulubione motto solenizanta, jego ksywka, śmieszny tekst, z którym kojarzy się w gronie znajomych, jego zwierzątko czy ulubiony wokalista. Opcji i pomysłów będzie tak dużo, ilu jest kawoszy na świecie. Każdy ma ciekawe życie, z którego można wyciągnąć coś fajnego do filiżanki z nadrukiem. Taki prezent zadowoli kogoś, kto lubi dostawać przedmioty, które naprawdę go dotyczą.

Zwykły kubek czy filiżankę moglibyśmy wręczyć każdemu. Idealny prezent powinien być personalizowany. Taki wyjątkowy upominek może trafić tylko do tej jednej osoby, żadnej innej. Takie poczucie wyjątkowości może dać solenizantowi coś, co wykonamy dla niego samemu lub coś, co wykonamy dla niego za pośrednictwem jakiejś firmy. Oto przepis na prezent idealny.