You are currently viewing Elegancka sukienka w kolorze granatowym do biura

Elegancka sukienka w kolorze granatowym do biura

Poszukuję eleganckiej sukienki, która będzie idealnie pasować do biura. Pracuję w dużej firmie, w której bardzo dużą uwagę zwraca się na to, jak pracownicy wyglądają. Dobra prezentacja pracowników jest wizytówką firmy, co jest powszechnie wiadome. Mój szef poprosił nas, abyśmy ubierały eleganckie sukienki do kolon w ciemnych kolorach. Nie mam takich w swojej szafie i będę musiała zakupić kilka sztuk i to już dzisiaj. Zaraz przejrzę dostępną ofertę na stronie internetowej pewnego sklepu z ładnymi sukienkami.

Tanie sukienki do biura w kolorze granatowym

sukienka damska granatowa do biuraJak się okazało, wybór stylowych i szykownych sukienek jest bardzo duży. Interesują mnie takie, które nie mają zbyt dużego dekoltu i rozcięcia. Nie wypada przychodzić do miejsca pracy z dużym dekoltem. Szef bardzo zwraca na to uwagę. Pracownice maja wyglądać profesjonalnie i z klasę ,ponieważ jest to poważna firma. Znalazłam kilka ciekawych modeli sukienek wykonanych z dobrej jakości bawełny. Jedną z nich jest sukienka damska granatowa do biura, która charakteryzuje się prostotą i skromnością. Jest granatowa, bez żadnych dodatków czy guziczków. Wykonana z wysokiej jakości materiału, nie zawierającego sztucznych tworzyw,na które jestem uczulona. Muszę być szczególnie ostrożna na domieszki syntetyków,gdyż wywołują one u mnie okropną wysypkę na całym ciele. Ciało zaczyna wtedy swędzić i piec, a ból jest nie do wytrzymania. Ta granatowa sukienka jest zachwycająca, z klasą i do tego niedroga. Kosztuje jedyne dwadzieścia złotych, co jest wielkim dla mnie zaskoczeniem. Nie wiem, czy to nie jest czasem pomyłka na stronie internetowej. będę musiała po prostu zadzwonić do właściciela sklepu i dopytać się w tej sprawie. To jest w zasadzie niemożliwe,aby sukienka wykonana z najwyższej jakości bawełny była taka tania. Jeśli to okaże się prawdą, to zamówię chyba z dziesięć takich samych sukienek. 

Okazało się, że to niestety jest pomyłka w cenie. Właściciel sklepu online mnie serdecznie przeprosił i za swój błąd. Powiedział, że w ramach przeprosin otrzymam pięcioprocentowy rabat. Jestem bardzo zadowolona, choć za sukienkę będę musiała dużo więcej zapłacić. Za przesyłkę zapłacę sto złotych, co i tak nie jest wygórowaną ceną jak za tak wspaniałą sukienkę do biura w kolorze granatowym.