You are currently viewing Duże mieszkanie na wynajem

Duże mieszkanie na wynajem

Niedawno kupiliśmy całkiem spore mieszkanie w Krakowie. Mieliśmy akurat odłożone trochę gotówki i postanowiliśmy ją jak najlepiej spożytkować. ponieważ ostatnio bardzo popularnym pomysłem jest zakup mieszkań na wynajem, uważane jest to za dobrą lokatę kapitału, postanowiliśmy również i my pójść tym tropem i kupić mieszkanie z przeznaczeniem właśnie na wynajem krótkoterminowy. Udało nam się kupić doskonale położone mieszkanie w dobrym stanie.

Mieszkanie do wynajęcia w Krakowie

duże mieszkanie dwupokojowe na wynajem w krakowieKupiliśmy mieszkanie w Krakowie, mimo tego, że nie pochodzimy z tego miasta. Doszliśmy jednak do wniosku, że tutaj mieszkania można kupić jeszcze w dobrych cenach, a poza tym na pewno znajdzie się dużo chętnych, którzy będą chcieli od nas mieszkanie wynająć. Po bardzo kosmetycznym remoncie postanowiliśmy więc dać ogłoszenie na wszystkich portalach o możliwości wynajęcia naszego mieszkania. Jest to naprawdę bardzo przestronne, komfortowo urządzone i duże mieszkanie dwupokojowe na wynajem w Krakowie. Będzie idealne dla maksymalnie sześciu osób, na przykład dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych. Mieszkanie jest położone w doskonałej lokalizacji, w odległości krótkiego spacerku od Starówki. jest to mieszkanie bardzo luksusowo urządzone, nie brak w nim różnych udogodnień. W każdym pokoju znajduje się telewizor z telewizją kablową. W łazience znajduje się wysokiej jakości kabina prysznicowa ww specjalne panele prysznicowe, które pomogą zamienić najzwyklejszy prysznic w sesję relaksu. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz salonu połączonego z kuchnią. Jest to mieszkanie w nowym budownictwie, na zrzeszonym osiedlu, na którym jest bardzo bezpiecznie. Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe, co za pewne jest bardzo istotne dla wielu gości. Mieszkanie można wynająć w bardzo przystępnej cenie.

Obecnie coraz więcej osób w różnych miastach Polski oferuje mieszkania na wynajem. Zazwyczaj są to bardzo dobrze wyposażone mieszkania, w których można poczuć się bardzo komfortowo. Wynajem takiego dużego mieszkania jest wydatkiem zależnym od miasta, w którym mieszkanie się znajduje. Na pewno dla wielu inwestorów mieszkania na wynajem to doskonała inwestycja, szczególnie jeśli chodzi o wynajem krótkoterminowy, na przykład dla zagranicznych turystów.