You are currently viewing Duże bańki mydlane – odpowiedni płyn

Duże bańki mydlane – odpowiedni płyn

Nasze dzieci przyzwyczaiły nas już do tego, że mają różne okresy zamiłowania jakimiś szczególnymi zabawkami. Gdy coś im się podobało to potrafiły się tym bawić przez kilka tygodni, a czasami nawet miesięcy, z rzędu, kompletnie nie interesując się jakimikolwiek innymi atrakcjami, bajkami czy zabawkami. Tak też były w przypadku baniek mydlanych, które pewnego dnia im kupiliśmy.

Zakup płynu do baniek mydlanych dużych

płyn do dużych baniek mydlanychPomysłodawcą na bańki był mój mąż. Kiedy był akurat gdzieś w sklepie to zwrócił uwagę na te żółte opakowania z płynem do baniek. Dzieciaki od razu się w nich zakochały, ale nie minęło kilkanaście minut, gdy im się wszystko wylało. Próbowałam jeszcze zrobić jakiś płyn domowej roboty, ale nie zapewniał on już takich baniek, jak ten ze sklepu. Na następny dzień kupiliśmy kolejne bańki, które jednak szybko się wyczerpały. W końcu kupiliśmy zestaw do robienia dużych baniek i on już zrobił prawdziwą furorę. Jednak nadal brakowało płynu. Powiedziałam mężowi, że ważniejszy niż same akcesoria jest płyn do dużych baniek mydlanych. Mając go bowiem pod dostatkiem mogliśmy już się nie martwić dokupowaniem kolejnych rzeczy do nowej pasji naszych dzieci. Szybko udało mi się znaleźć na sprzedaż bardzo polecany płyn, który był chwalony pod kątem tego, jak skutecznie na nim robiło się bańki i jak duże one wychodziły. A to było kluczem – czyli wielkość tych baniek, które robiły wrażenie.

Zapas płynu już teraz mamy i widzimy, że przydaje się on niesamowicie. Dzieciaki nadal są zakochane w bańkach i gdy tylko mają chwilę zadumy, co by tu dalej robić, to przypominają sobie o bańkach i bawią się w najlepsze. A przyznaję, że są coraz lepsze w robieniu wielkich pięknych baniek, które nie pękają tak łatwo dzięki profesjonalnemu płynowi.