You are currently viewing Drzwi chowane spodobały się córkom

Drzwi chowane spodobały się córkom

 

Zdecydowałam się z mężem na remont w pokoju naszych dzieciaków. Nasze córki mają wspólny pokój bo mieszkamy w mieszkaniu dwupokojowym. Dziewczynki dobrze się dogadują i to nas cieszy. Chcieliśmy kupić im już mebelki przeznaczone dla starszych dzieci bo dziewczyny już po wakacjach będą chodzić do szkoły. Przydadzą się im biurka a także jedna większa szafa, która pomieści ich zabawki i wszystkie ubrania.

Chowane drzwi okazały się strzałem w dziesiątkę

drzwi przesuwne chowane bydgoszczPonieważ pokój nie był ustawny zdecydowaliśmy się na zatrudnienie projektanta wnętrz. Bardzo się cieszyłam, że udało mi się na to namówić mojego męża. Projektant wnętrz miał dużo ciekawych pomysłów. Zaproponował nam zamontowanie ciekawych drzwi wewnętrznych, o których w ogóle nie pomyśleliśmy. Drzwi przesuwne chowane, które nam zaproponował nie zajmowały w pokoju dodatkowego miejsca. Dzięki temu mogliśmy pomyśleć o jakimś regale czy innym rozwiązaniu żeby pokój był jak najbardziej funkcjonalny. Polecone drzwi przesuwne chowane Bydgoszcz zakupiłam w Internecie. Projektant przekazał jaki wymiar będzie potrzebny i dzięki temu, że zamówiłam je w sklepie internetowym udało mi się sporo zaoszczędzić. Drzwi zostały dostarczone do nas przez kuriera. Były dobrze zabezpieczone. Fachowiec rozpakował je kiedy ściany były już pomalowane i można je było zamontować. Byłam z nich bardzo zadowolona. Ładnie się prezentowały i pokój był też dzięki nim bardziej nowoczesny.

Meble, które zostały zaprojektowane były idealnie dopasowane do ich pokoju. Wykonał je stolarz i dobrze się spisał. Meble pasowały do nowoczesnych drzwi. Remont był wykonywany kiedy dziewczynki były u babci po powrocie nie mogły uwierzyć, że to ich pokój. Bardzo im się spodobały zmiany, które w nim zaszły. Cieszyliśmy się, że udało na się trafić w ich gust.