You are currently viewing Do nowego domu zamówiłem moskitiery na wymiar

Do nowego domu zamówiłem moskitiery na wymiar

Już od wiosny mieszkamy w naszym nowym domu. Z żoną i synem w końcu przeprowadziliśmy się na swoje. Długo czekaliśmy na ten moment, bo tak naprawdę do swojego domu przeprowadziliśmy się ponad jedenaście lat po ślubie. Teraz mamy swój dom i jesteśmy naprawdę u siebie. Wiosna szybko minęła a gdy przyszło lato to okazało się, że trzeba zadbać o jedną ważną kwestię. Nie można było bowiem otworzyć wieczorem okien przy zapalonym świetle, bo od razu wlatywały nam komary.

Szybko znalazłem firmę od moskitier

moskitiery okienne w łodziW oknach mieliśmy rolety, ale to nie było rozwiązanie na ciepłe letnie wieczory. Opuszczone rolety powstrzymywały wciskające się do domu owady, ale utrudniały też wietrzenie pomieszczeń. Rozwiązanie było tylko jedno – zamówienie moskitier. Właściwie to wystarczył nam pierwszy tydzień upałów, żeby to zrozumieć. Ułatwieniem nam życia zająłem się osobiście. Błyskawicznie znalazłem firmę oferującą nowoczesne moskitiery okienne w Łodzi i umówiłem się z pracownikiem na pomiary. Pracownik przyjechał do nas na następny dzień. Postanowiłem, że zamontujemy moskitiery tylko na te części okien, które będziemy uchylać. Nie otwieramy ich przecież na oścież a jedynie uchylamy górną część – jak to się robi przy standardowych oknach PCV. Dzięki wstępnym szacunkom fachowca wiedziałem od razu, że za wszystkie jedenaście okien zapłacę około dwóch tysięcy złotych. Moskitiery robione na wymiar wyceniane są w zależności od metrażu. U nas wyszło tego chyba coś około piętnastu metrów kwadratowych. Jak dla mnie to taki wynalazek wart jest o wiele więcej. Ta cena zawiera już montaż, więc nic mnie przy nim już nie zaskoczy. Z niecierpliwością oczekuję na fachowców, którzy zamontują nam w oknach przygotowane pod odpowiednie wymiary moskitiery. W końcu będziemy mogli otworzyć wieczorem okna i wywietrzyć dom.

Znalezienie dobrej firmy montującej moskitiery nie było trudne, bo takich firm jest całkiem sporo. Zanim wybrałem jedną z nich to sprawdziłem sobie opinie klientów. Wybrałem taką, która miała najlepsze oceny w kategorii czas realizacji zlecenia. I rzeczywiście tak jest, bo na montaż musimy poczekać około dwóch tygodni od pomiarów. To naprawdę szybko, bo inni mieli nawet miesięczne terminy realizacji. Firma, którą wybrałem ma też bardzo dobre ceny.