You are currently viewing Dlaczego warto przedłużać włosy włosami słowiańskimi?

Dlaczego warto przedłużać włosy włosami słowiańskimi?

Pół roku temu zdecydowałam się przedłużyć włosy bardziej trwalszą metodą niż dotychczas. Do niedawna przedłużałam je za pomocą tresek, jednak na dłuższą metę było to męczące dla mnie stąd też właśnie decyzja o trwałym przedłużeniu. Nie żałuję jej i jestem sobie za nią wdzięczna ponieważ dzięki temu nie tylko mogę cieszyć się cały czas pięknymi włosami, ale również moje naturalne naprawdę sporo urosły.

Najwyższa jakość włosów słowiańskich

włosy słowiańskie blondWłosy tak naprawdę przedłużam od kilku lat. Pierwsza moja przygoda z przedłużaniem nie zakończyła się zbyt pozytywnie ponieważ źle dobrałam metodę przedłużania, a i sam zabieg wykonywała mi koleżanka. Wybrałam też złe włosy, które w żaden sposób strukturą nie pasowały do moich. Pierwsze przedłużanie zrobiła na popularną wówczas metodę mico ringów, jednak, że byłam tuż po rozjaśnianiu włosów, były one bardzo osłabione co skończyło się ich wypadaniem po przedłużeniu. Kolejną sprawą była właśnie jakość włosa. Skusiła mnie w miarę niska cena włosów indyjskich, które niestety nie każdemu pasują, ponieważ z czasem robią się wysoko porowate i falowane, a ja naturalnie posiadam proste i gładkie włosy. Chcąc jednak zaoszczędzić zdecydowałam się na włosy syntetyczne na treskach i choć szybko weszłam w wprawę przedłużania włosów dosłownie w trzy minuty z zegarkiem w ręku, to jednak nie zawsze chciało mi się to robić zwłaszcza podczas robienia jakiegoś spontanicznego selfie. W końcu podjęłam decyzję, aby iść do fryzjera i przedłużyć włosy porządnie. Fryzjer dobrał pode mnie metodę kanapkową, a także włosy słowiańskie blond o najlepszej jakości. Po skończonym zabiegu nie mogłam uwierzyć w efekty końcowe – przedłużone włosy były nie do odróżnienia od moich! Nie różniły się ani strukturą, ani kolorem, a w dodatku metoda przedłużania pozwoliła mi je upinać w dowolny sposób na głowie nie martwiąc się o to, że będzie widać łączenia, czego niestety nie mogłam zbytnio robić stosując poprzednie metody. Zostałam również poinformowana przez fryzjera jakich kosmetyków stosować podczas pielęgnacji i chcąc tym razem rzeczywiście zrobić wszystko porządnie od razu pognałam do sklepu na zakupy.

Dzięki profesjonalnej metodzie przedłużania, wysokiej jakości włosom oraz oczywiście odpowiedniej pielęgnacji moje przedłużane włosy po pół roku od ich założenia wciąż wyglądają, jak pierwszego dnia. Mało tego zauważyłam, że dzięki stosowanym przeze mnie nowym szamponom oraz odżywkom niesamowicie poprawiła się kondycja moich naturalnych włosów, które przestały się rozdwajać na końcówkach, a tym samym bardzo dużo podrosły. Przedłużanie włosów pozwala zatem cieszyć się długimi włosami, ale też zadbać o swoje.