You are currently viewing Czy warto kupić Level 1.0?

Czy warto kupić Level 1.0?

Rower niedrogi, a jednocześnie funkcjonalny i dobrze wyposażony? Niemożliwe – odpowiedziałoby wielu. Tymczasem wcale tak nie jest, zwłaszcza, gdy bliżej przyjrzymy się ofercie Krossa, który oferuje jednoślady w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Nowoczesne Levele 1.0 od Krossa

nowy kross level 1.0Kross jest ekspertem jeśli chodzi o produkcję niedrogich, wysokiej jakości rowerów górskich. Doskonałym tego przykładem jest seria Level, kierowana do bardziej wymagających cyklistów. Najtańszym, pierwszym modelem w serii jest Level 1.0, którego podstawę konstrukcji tworzy bardzo lekka, acz wyjątkowo wytrzymała rama. Jej geometria pozwala przyjąć za kierownicą pozycję wyprostowaną, dzięki czemu odciążamy kręgosłup oraz ramiona i nie narażamy się na zakwasy. 1.0 to model od jakiego warto rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim, jak również możemy go używać jako rower treningowy. Jak na tak niską cenę posiada bardzo dobry osprzęt, na czele z napędem, który umożliwia zmianę przełożeń w systemie 3*8. Jeżeli natomiast chodzi o amortyzację to odpowiada za nią przedni widelec z 63-milimetrowym skoku, dzięki czemu pokonywanie nierówności i przeszkód terenowych stanie się dziecinnie proste. Warto też zwrócić uwagę na mechaniczne hamulce tarczowe, bardzo mocne i sprawdzające się na każdego rodzaju nawierzchni i przy każdej pogodzie. Nowy Kross Level 1.0 najlepiej kupić w jednym ze sklepów internetowych, albowiem teraz jest czas wyprzedaży i mają one najlepsze oferty. Ten model możemy w tym momencie „ustrzelić” nawet za niecałe 1700 złotych, podczas, gdy jego standardowa cena to 2000-2200. Na uwagę zasługuje także unikalny design jednośladu, który już na pierwszy rzut oka zdradza jego zadziorność i sportowy charakter. Level 1.0 sprawdzi się zarówno w cięższych trasach, jak i na asfaltowych drogach, co docenią zwłaszcza ci rowerzyści, którzy mają w zwyczaju pokonywać trasy ze zróżnicowanym terenem. Pamiętać warto, że sam rower bezpieczeństwa nam nie zapewni, dlatego nie zapominajmy o wkładaniu kasku.

W tej cenie nie znajdziemy u konkurencji roweru, który mógłby stanąć w szranki z Levelem 1.0. Toteż nie ma się co dziwić, że cieszy się niesłabnącą popularnością. Na zakup tego modelu mogą zdecydować się także kobiety, gdyż są dostępne także w wersji damskiej, natomiast nie rzutuje to na cenę i pozostaje ona bez zmian.