You are currently viewing Cudowny zestaw białych mebli łazienkowych

Cudowny zestaw białych mebli łazienkowych

 

Ostatnio postanowiłam zmienić coś w swoim domu. Udekorowałam ładnie swoją sypialnie. Do salonu dokupiłam piękne zasłony i dywan. Kuchnie troszkę odświeżyłam i od razu czułam się w moim domu lepie. Jedynym pomieszczeniem, które mi bardzo przeszkadzało, była łazienka, ale nie wiedziałam jak się za nią zabrać.

Łazienka z białymi meblami

zestaw białych mebli łazienkowychBardzo długo szukałam czegoś co zmieni moja łazienkę w coś pięknego. Nie miałam za dużego budżetu, więc nie mogłam zmienić jej całej. Przeszukałam cały internet i znalazłam bardzo super ofertę. Był to zestaw białych mebli łazienkowych. Kolor biały jest bardzo uniwersalny. Gdy doszły do mojego domu te szafki, od razu zobaczyłam, że pasują do mojej łazienki. Wyglądała ona teraz o wiele lepiej. Bałam się, że będzie problem z ich czyszczeniem, ale gdy je dotknęłam to uznałam, że są wykonane z bardzo dobrego materiału, który łatwo czyści. Szafki te dały mi i mojej rodzinie komfort użytkowania łazienki, jak też jej estetyczny wygląd. Zamówiłam sobie dwie szafki wiszące i jedną szafkę pod umywalkę. Były one bardzo pojemne, więc wszystko się w nie zmieściło. Pokryte są one melaminą. Jest to bezbarwna substancja krystaliczna. Ma postać białego proszku, jest trudno palna, odporna na działanie wody, temperatury i światła. Ma wysoką twardość powierzchni. Sama dałam radę wszystko zamontować. Nie było to takie trudne. Dotarły one do mnie bardzo dobrze zabezpieczone, ale na wszelki wypadek przejrzałam, czy nic się z nimi nie stało. Były w bardzo dobrym stanie. Białe meble nigdy nie wychodzą z mody, więc za szybko nie wyremontuję mojej łazienki i bardzo się z tego powodu cieszę. Mogłam sobie sama dobrać uchwyty do tych szafek, wybrałam najmniejsze, żeby nie rzucały się za bardzo w oczy. W paczce dostałam również dobre mocowania do tych szafek, dzięki czemu mam pewność, że nie spadną one ze ściany. Szafki są wykonane w nowoczesnym stylu, więc bardzo trafiły w mój gust co do wystroju wnętrza.

Łazienka została odświeżona. Od razu lepiej się w niej czuję. Teraz wezmę się za dalsze remontowanie mojego wnętrza. Teraz bardzo lubię spędzać czas w łazience. Kiedyś nie przepadałam za spędzaniem tam czasu, bo było tam bardzo ciemno. Teraz pasuje ona do reszty mojego domu. Bardzo się cieszę, że w końcu coś zrobiłam z tą łazienką.