You are currently viewing Catering najprostszym sposobem na firmową wigilię

Catering najprostszym sposobem na firmową wigilię

Dzisiaj praktycznie każda firma organizuje dla swoich pracowników wigilię. Moda na firmowe wigilie przyszła do nas z zachodu w latach dziewięćdziesiątych, ale minęło wiele lat zanim przyjęła się na dobre. Każdego roku w okolicy listopada właściciele, prezesi czy dyrektorzy mają ten sam dylemat. Gdzie zorganizować wigilię dla swoich pracowników. Jedni rezerwują miejsca w restauracjach a inni wynajmują w tym celu sale konferencyjne.

Wigilie firmowe coraz częściej z cateringiem

wigilia firmowa - catering w warszawieTym czasem coraz częściej dzieje się tak, że firmowa wigilia organizowana jest po prostu w biurze. Jeśli tylko warunki na to pozwalają to takie przyjęcie organizowane jest na terenie firmy. Większość firm dysponuje przecież większą salą czy nawet salą konferencyjną. Wigilia w biurze odbywa się w luźniejszej atmosferze i nie wymaga skomplikowanego i aż tak bardzo odświętnego dresscodu. Pracownicy mogą po prostu czuć się jak u siebie, a jeśli chodzi o jedzenie to wówczas wystarczy tylko zamówić jakiś sprawdzony catering. Nikt nie musi martwić się o przygotowywanie posiłków, które powinny pojawić się na takim przyjęciu jak wigilia firmowa – catering w Warszawie można zamówić według poleconego menu na konkretny dzień i godzinę. Czyż to nie jest przyjemniejsze niż wigilia w restauracji, w której oprócz nas będzie mieć ją jeszcze kilka innych firm? Zaletą wigilii w biurze z cateringiem jest jeszcze to, że jest ona o wiele tańsza niż takie samo przyjęcie organizowane w restauracji. Różnice w cenie sięgają nawet kilkudziesięciu procent co na pewno ma znaczenie dla budżetu firmy, którą na takie przyjęcie można przeznaczyć. No i chyba najważniejsze jest to, że taka wigilia to przede wszystkim wspaniała atmosfera tylko we własnym gronie. Nie trzeba się obawiać, że powie się za dużo albo na głos wyjawi jakąś biznesową tajemnicę.

Firmy cateringowe oferują kompleksowe zaopatrzenie firmowej wigilii organizowanej we własnym biurze. Pracownicy nie muszą niczego przygotowywać ani niczego sprzątać. Firma dostarczy posiłki wraz z zastawą i sztućcami. Po zakończeniu przyjęcia wszystko zostanie odebrane. Nikt nie musi myć naczyń – składa się je po prostu w przeznaczonym w tym celu pojemniku. Dla każdej firmy możliwość zorganizowania przyjęcia wigilijnego w biurze to duża wygoda oraz oszczędność.