You are currently viewing Bramki składane do ogrodu

Bramki składane do ogrodu

Prezent dla dziecka czasem ciężko jest wybrać, nawet mimo tego, że mam częsty kontakt z chrześniakiem i wiem co lubi. Tym razem miałem problem z wyborem upominku na jego urodziny. Miałem kilka opcji, ale nie wiedziałem, którą dokładnie wybrać.

Zakup bramek składanych na prezent

bramka składanaMój chrześniak bardzo lubił sport, szczególnie piłkę nożną, w którą grał zawzięcie na podwórku i w szkole. Myślałem żeby kupić mu coś z tym związanego, ale nie byłem pewny konkretnego wyboru. Wydawało mi się, że bramka składana może być świetnym pomysłem z uwagi na ogród jaki posiadają wujek z ciocią, jego rodzice. Miło by mu było strzelać gole do siatki, którą by miał blisko domu. W mojej głowie był zamysł zakupu dwóch takich samych żeby mógł grać mecze czy to z kolegami, czy ze mną lub swoim ojcem. Zacząłem szukać odpowiedniej, taką którą można by złożyć w przypadku deszczu, chłodnych dni czy prowadzonych jakiś prac w ogrodzie. Ważne było również bezpieczeństwo korzystania z takiego przedmiotu – przecież niejednokrotnie było słychać o przygniecionych dzieciach przez źle zamontowane bramki, a chciałem tego oczywiście za wszelką cenę uniknąć. Moim zamiarem było również kupno takiej, która najbardziej odpowiadała warunkom profesjonalnego meczu, ponieważ znając wyobraźnię mego chrześniaka, grając w piłkę w myślach strzela gola na jednym z największych stadionów świata przy tłumie kibiców. Po przejrzeniu wielu ofert zdecydowałem się na składaną bramkę wykonaną ze stali i aluminium, dzięki czemu będzie odporna na uderzenia. Zależało mi na jej stabilności a wybrana przeze mnie wyposażona jest w śledzie, które mocują ja do podłoża, do tego łatwo ją złożyć. Po złożeniu nie zajmuje też dużo miejsca.

Zakup dwóch bramek okazał się strzałem w dziesiątkę. Chrześniak był wniebowzięty takim prezentem i od razu musieliśmy je wypróbować. Z pomocą wujka szybko je złożyliśmy, a chłopiec mógł przez chwilę udawać najlepszych piłkarzy świata.